п'ятниця 22.09.2023, 03:48:42

1С + Бухгалтерський облік

Скориставшись нашими послугами ви можете придбати у нас наступні продукти 1С-Бухгалтерії:
 • 1С:Бухгалтерія 8 для України.

  «1С: Бухгалтерія 8 для України» призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

 • 1С: Підприємство 8. Торгівля для приватних підприємців України.

  Продукт «1С: Підприємство 8. Торгівля для приватних підприємців України» призначений для автоматизації обліку торговельної діяльності (оптова та роздрібна торгівля, надання послуг) приватних підприємців України на єдиному та фіксованому податку.

 • 1С: Підприємство 8. Роздріб для України.

  Програма призначена для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять у розподілену роздрібну мережу. «1С: Роздріб 8 для України» дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів у касах магазинів.

 • 1С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України.

  Конфігурація «Управління торговим підприємством для України» є комплексним рішенням, що дозволяє автоматизувати завдання управління і обліку на підприємствах, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності. Дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

 • 1С:Зарплата та управління персоналом 8.

  «1С:Зарплата та Управління Персоналом 8» – це програма масового призначення для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати та реалізації кадрової політики підприємств та організацій. Вона успішно використовується в кадрових службах та бухгалтеріях, а також в інших підрозділах, в задачі яких входить організація ефективної роботи персоналу. Це готове до роботи рішення, в якому враховані вимоги законодавства, реальна практика роботи підприємств та світові тенденції розвитку методів мотивації та управління персоналом.

 • 1С:Управління виробничим підприємством 8.

  «1C: Управління виробничим підприємством 8» є комплексним прикладним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві. Рішення дозволяє організувати комплексну інформаційну систему, відповідну корпоративним, російським і міжнародним стандартам і забезпечує фінансово-господарську діяльність підприємства. Прикладне рішення створює єдиний інформаційний простір для відображення фінансово-господарської діяльності підприємства, охоплюючи основні бізнес-процеси. У той же час чітко розмежовується доступ до відомостей, що зберігаються, а також можливості тих або інших дій залежно від статусу працівників.

 • 1С: Підприємство 8 Управління торгівлею.

  «1С: Підприємство 8 Управління торгівлею» є комплексним прикладним рішенням, що вирішує завдання управлінського та оперативного обліку, аналізу і планування; автоматизує торгові, фінансові та складські операції; забезпечує сучасний рівень управління підприємством. Дане прикладне рішення забезпечує автоматизацію діяльності підприємства в таких контурах: торгові операції управління постачанням та запасами; CRM; планування; управління грошовими коштами; інтелектуальний аналіз даних. «1С: Підприємство 8 Управління торгівлею» - це сучасний інструмент підвищення ефективності бізнесу торгового підприємства.

 • 1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України.

  Розширенний функціонал типового рішення «1С:Бухгалтерія 8 для України» програмний продукт «1С:Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» містить функції, зумовлені особливостями управлінського та бухгалтерського обліку в сільськогосподарських організаціях. Програмний продукт «1С Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» призначений для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах: - Різних видів діяльності: рослинництво, тваринництво, птахівництво, переробка сільськогосподарської продукції, оптова та роздрібна торгівля продукцією сільгоспвиробництва та інших; - Різного масштабу: на підприємствах від декількох десятків до декількох тисяч чоловік, в т.ч. в компаніях з філіальною структурою і агрохолдингах - В компаніях з будь-якою системою оподаткування, бухгалтерского і податкового обліку основних операцій.

Ми надамо послуги з встановлення цих конфігурацій, налагодженням їх під конкретного користувача та навчанню роботи з цими програмними продуктами. Також можливий продаж і встановлення інших конфігурацій фірми 1С.

Ми пропонуємо послуги:

 • Консультація з питань оподатковування (вибір системи оподаткування, оптимізація)
 • Консультаційні послуги у сфері бухгалтерського обліку
 • Здійсьнюєм контроль і проводим аналіз ведення бухгалтерського обліку на Вашій фірмі.
 • Консультування при виборі конфігурації 1С : Підприємство, підбір най оптимальнішої для вашої діяльності.

Контактна інформація:

Кугаївський Василь Дмитрович

+380 50 372-03-39

kuolto2003@gmail.com